Jak podglądając innych, rozwiązać problemy w pracy z pacjentem, zwiększyć w ten sposób swoje dochody i osiągnąć satysfakcję z bycia dietetykiem?

Poznaj „Narzędziownik”, czyli drzwi otwarte do mojego gabinetu, dzięki którym odkryjesz nowe metody komunikacji w pracy konsultacyjnej, które sprawią, że największe problemy i wyzwania, z którymi się borykasz, przestaną nimi być!

A co najlepsze, te techniki są do wdrożenia OD RAZU…

Ale zanim o tym, odpowiedz mi, proszę, na 5 pytań.

Produkt

 1. 
Czy kiedykolwiek czułaś, że klient/pacjent miga się od wizyt kontrolnych, ignoruje Cię i stara się uniknąć spotkania?
TAK / NIE

 2. 
Czy masz poczucie, że pacjent uważa, że wie lepiej od Ciebie, co mu pomoże, i w zasadzie to nie wiesz, po co do Ciebie przyszedł?
TAK / NIE

 3. 
Czy kiedykolwiek podczas wizyty poczułaś, że pacjent po prostu Cię oszukuje, i nie miałaś pojęcia, co z tym zrobić?
TAK / NIE

 4. 
Czy nie wiesz, jak radzić sobie z pacjentem, który chce mieć natychmiastowe rozwiązania, szybkie efekty i nie przyjmuje do siebie wiadomości, że praca ze zmianą diety to proces?
TAK / NIE

 5. 
Czy czasem trudno Ci wyciągnąć z pacjenta, po co do Ciebie przyszedł, jaki jest jego cel?
TAK / NIE

Jeśli na wszystkie pytania odpowiedziałaś „NIE”, praca z pacjentem nie jest dla Ciebie żadnym wyzwaniem, a każdy napotkany mur przebijasz bez problemu, dzięki czemu jesteś polecana i oblegana, to to jest moment, w którym możesz zamknąć tę stronę!
Gratuluję, doskonale sobie radzisz, a mój „Narzędziownik” niczego nowego Cię nie nauczy.

Jeśli jednak choć raz zaznaczyłaś „TAK”, to proszę, czytaj dalej

Bo wiesz co?
 NIE JESTEŚ SAMA. 

Jest nas większość. Nas, bo ja też tam byłam. Mnie pomogły wyjść z tego kręgu frustracji, samotności i poczucia bezsensu techniki psychodietetyczne, w tym dialog motywujący, który zupełnie przestawił mi w głowie cały proces konsultacji. To było jak olśnienie, naprawdę! Okazało się, że na problemy, które wydawały się niemożliwe  do przeskoczenia, jest sposób – inna, przemyślana i sprawdzona komunikacja.

Dlatego stworzyłam „Narzędziownik”, w którym dostajesz metody do wdrożenia od teraz w swoim gabinecie. Dzięki niemu natychmiast, dosłownie w momencie, w którym zamkniesz „Narzędziownik”, zmienisz sposób swojej pracy w gabinecie na taki, który rozwiązuje problemy w komunikacji z pacjentem i przynosi na nowo satysfakcję z bycia dietetykiem.

Wiem, co sobie myślisz:

 „Nina, każdy tak mówi, wszystko, co znajduję w necie, ma mi zmienić życie i pracę, a tak naprawdę to kolejny mierny workbook albo kurs, który tylko marnuje mój czas i zżera pieniądze”.

To normalne, że masz takie wątpliwości – skoro mnie nie znasz, nie wiesz, czy jestem samozwańczą ekspertką z Internetu po Wyższej Szkole Robienia Mamony, czy też prawdziwą specjalistką.

Pozwól więc, że powiem Ci trochę o sobie.

Produkt

 Nazywam się Nina Wojtyra  i skończyłam studia z zakresu dietetyki na dzisiejszym WUM w 2003 roku, a od 2005 roku, czyli już 18 lat, nieprzerwanie pracuję z ludźmi w gabinecie i wiem, że problemy w pracy konsultacyjnej to nie tylko rozkłady makro i technikalia żywienia. To też trudności w pracy z motywacją, temperamentem czy komunikacją pacjenta. Gdy to do mnie dotarło, poszłam na studia z poradnictwa żywieniowego na IŻŻ oraz podyplomowe studia z psychodietetyki na SWPS. Wydawałoby się, że tyle dyplomów to już gwarantowany sukces, ale czułam, że wciąż COŚ mi umyka. Dlatego zostałam certyfikowaną praktyczką dialogu motywującego PIDM.

Jestem też współorganizatorką Konferencji Psychodietetyki, podczas której również dzieliłam się moją wiedzą z zakresu dialogu motywującego. To właśnie ta metoda pracy otworzyła mi oczy na zupełnie nowe sposoby komunikacji w gabinecie, które rozwiązują mocne supły, jak za dotknięciem różdżki. Ale to nie magia. To psychodietetyka.

Jednak to, że na mojej ścianie wisi dużo dyplomów (a nie wymieniłam wszystkich), nie oznacza, że umiem przekazywać wiedzę, że dam Ci świetny, wybitny, wyróżniający się produkt. Wiem o tym, że możesz wątpić, zwłaszcza jeśli nigdy nie kupiłaś żadnego mojego produktu.

Bo jeśli już znasz moje kursy i szkolenia, to wiesz, że ja nie sprzedaję fekalii w złotym papierku.

Ja zawsze daję konkretną wiedzę i umiejętność, firmuję to moim nazwiskiem i moją renomą. Nie musisz wierzyć mi na słowo.

Zobacz,  co moje klientki mówią  o moich produktach:

Czy wyzwania, jakie stawiają przed Tobą pacjenci, Cię przytłaczają i zapędzają w kozi róg? SPRAWDŹ „Narzędziownik”!

Bo wiesz już z doświadczenia, że technika, twarde dane i rozpisywanie jadłospisów to za mało, by prowadzić konsultacje z sukcesem.

W takim systemie Twoja praca zajmuje coraz więcej czasu, bo nawet gdy ją kończysz, ciągle myślisz, co mogłaś zrobić lub powiedzieć inaczej.

Zdajesz sobie sprawę, że potrzebujesz się dokształcić, ale… kiedy, jak?

Nie chcesz znowu wydawać pieniędzy na kursy, które trzeba przejść od A do Z, co zajmuje dużo czasu i dlatego w Twojej głowie „mogą poczekać”, aż w końcu nigdy ich nie zaczynasz lub nawet zapominasz, na jakiej platformie je wykupiłaś…

Kolejne studia? Kiedy masz to wgrać w plan rodziny? Między lekarzami, zajęciami dodatkowymi dzieci, opieką nad dziadkami? Już w ogóle przestałabyś widywać swoich bliskich, nie o to w życiu chodzi.

Zresztą ani kursy, ani studia nie są dobrym pomysłem, bo Ty masz problem TERAZ i teraz chcesz go rozwiązać. Nie za pół roku.

Próbujesz więc po omacku, coś tam znajdziesz u kogoś na Instagramie przeglądanym na szybko w kolejce w sklepie, bo tylko wtedy masz chwilę dla siebie. Ale to wciąż ogólniki, zero konkretów, a przecież nie chcesz działać na chybił-trafił. Chcesz działać skutecznie.

Do tego widzisz innych – każdemu idzie lepiej, prawda? Każdy idzie do przodu. Przynajmniej tak to wygląda. A Ty… stoisz w miejscu. I frustracja w Tobie tylko narasta.

 W efekcie jesteś: 

 1. przemęczona,
 2. samotna,
 3. niezrozumiana przez bliskich.

I czujesz, że utknęłaś w sytuacji bez wyjścia, a wielkimi krokami nadchodzi wypalenie zawodowe…

Stop


Wyobraź sobie, że możesz podejrzeć mnie w pracy.

Wyobraź sobie, że możesz wejść do mojego gabinetu i zobaczyć, jak pracuję.

Wyobraź sobie, że otrzymujesz narzędzie, dzięki któremu:

Twoja praca w gabinecie stanie się bezproblemowa – bo otrzymujesz rozwiązania najczęstszych problemów, z którymi możesz się spotkać

od razu wprowadzasz zmiany w życie – i dzięki temu odzyskujesz swoje poczucie sprawczości, praca na nowo nabiera sensu

klienci Cię polecają, a Ty masz zapełniony grafik na kilka miesięcy do przodu – bo każdy przecież wie, że zadowolony klient poleca dalej

wyróżniasz się spośród konkurencji – bo póki co wciąż mało kto stosuje metody dialogu motywującego w dietetyce. Kiedy inni dopiero zaczynają się szkolić, Ty już od dawna korzystasz z narzędzi, jakie daje DM

masz czas dla rodziny, przyjaciół, na hobby – czas i ochotę! Wreszcie puszcza to ciągłe napięcie, jesteś bardziej wypoczęta i po prostu zaczynasz czuć, że żyjesz

czujesz, że twoja praca ma sens – zostałaś dietetyczką, bo chciałaś pomagać innym z problemami z żywieniem. Teraz wiesz, że robisz to dobrze! Czujesz się spełniona

„Narzędziownik” – co to w ogóle jest?

Produkt

Ja tu nawijam i nawijam, a jeszcze nie powiedziałam Ci, czym w ogóle „Narzędziownik” jest. A jest przede wszystkim odpowiedzią na Wasze potrzeby.

Zapytałam moją społeczność i moje klientki, czego potrzebują.

Ponad 72% z nich odpowiedziało, że prostego narzędzia psychodietetycznego z konkretnymi metodami do wdrożenia od teraz.

Nie miałam więc wątpliwości, że muszę stworzyć taki produkt i tak powstał on.

Produkt, który zbiera w sobie gotowe do natychmiastowego wdrożenia rozwiązania na wskazane przez Was problemy w komunikacji z pacjentem.

 „Narzędziownik” to otwarte drzwi do mojego gabinetu! 

Stworzyłam narzędzie instant, które zbiera całe moje wieloletnie doświadczenie i wykształcenie w ekstremalnie mocną pigułkę narzędzi, które możesz mieć zawsze pod ręką.

To
intensywny,
krótki
i gotowy do wprowadzenia

od zaraz pakiet 5 problemów, z którymi najczęściej borykają się dietetycy:

❌  1. Pacjent nie przychodzi na wyznaczone terminy konsultacji i wizyty kontrolne, nie chce próbować rozwiązań, które mu proponuję.
❌  2. Nie wiem, jak wydobyć z pacjenta jego cel.
❌  3. Pacjent chce natychmiastowych rozwiązań, traci motywację. Próbuje, ale mu się nie udaje, traci sens i wiarę w to, co robi.
❌  4. Pacjent wie lepiej ode mnie: na każdy mój argument ma kontrargument, nie wiadomo właściwie, po co przyszedł po poradę.
❌  5. Pacjent mnie oszukuje.

Brzmi znajomo?
No właśnie 😉

Każdy z tych problemów jest przedstawiony na scenkach wideo, metody radzenia sobie z nim za pomocą technik dialogu motywującego – również.

Dzięki temu jesteś ze mną w gabinecie, podglądasz moją pracę jak w najbardziej gorącym reality show dla nerdów dietetyki! 😉

Mówiąc wprost – jesteś obecna podczas analizy konkretnego przypadku.

Takiego, z którym spotyka się na pewnym etapie pracy każdy dietetyk. Do tego każda scenka opatrzona jest komentarzem i wskazówkami, również w formie PDF.

Jest prosto,
szybko,
konkretnie!

Coś, co wydaje się niemożliwe, jest na wyciągnięcie ręki.

 

Posiadanie „Narzędziownika” jest jak bilet do wąskiego grona osób, które mogą pracować jako dietetycy na bazie superwizji (bo to wciąż jest ogromna rzadkość!). Nagrania, które w nim znajdziesz, są szczegółowo omówione, wskazane są konkretne techniki i sposoby prowadzenia konsultacji w określonych przypadkach. To wszystko sprawia, że „Narzędziownik” sprawdza się też doskonale jako wsparcie podczas szkoleń czy zajęć z psychodietetyki!

Zobacz jak działa „Narzędziownik” – wideo:

Dobra, dobra, a ile to kosztuje?

Uwaga, będzie brutalnie szczerze.

Gdybyś chciała, żebym przyszła do Twojego gabinetu, zobaczyła, jak pracujesz, i przeanalizowała to z Tobą osobiście, kosztowałoby to co najmniej 1500 zł.

Tyle kosztuje nadzór osoby doświadczonej i kompetentnej.

Łatwo policzyć, że za 5 moich wizyt, podczas których drobiazgowo przeanalizuję 5 różnych problemów, zapłaciłabyś 7500 zł.

Dzięki swojej unikalnej formie, „Narzędziownik” daje Ci substytut takich spotkań za niewielki % tej ceny!

Produkt

Wiem, że wydanie pieniędzy na siebie, nawet jeśli chodzi o swój rozwój, to zawsze trudny wybór. Dlatego daję Ci gwarancję 100% ZWROTU PIENIĘDZY jeśli „Narzędziownik” nie spełni Twoich oczekiwań.

Ot tak, po prostu, jeśli w ciągu 14 dni od zakupu „Narzędziownika” uznasz, że to jest dno i wodorosty, nie to Ci obiecywałam – piszesz do mnie maila, a ja zwracam Ci całą kwotę bez żadnych tłumaczeń, wniosków, zażaleń i dodatkowych pytań.

Nie wpiszę Cię na żadną czarną listę, nie będzie się to wiązać z żadnym dyskomfortem. Ryzykujesz więc dosłownie ZERO złotych. W przeciwieństwie do mnie 😉 Ale ja jestem tak pewna tego produktu, że podejmuję to ryzyko bez zawahania.

To jak myślisz, ile może kosztować „Narzędziownik”?

 PODSUMUJMY! 

Narzędziownik to:

✅ skuteczne strategie psychodietetyczne od certyfikowanej praktyczki dialogu motywującego
dzięki czemu masz pewność sprawdzonych rozwiązań

✅ 8 rozwiązań dla 5 problemów i wyzwań
przedstawionych na scenkach o średniej długości 3 min 15 s

✅ do wdrożenia w pracy w gabinecie OD ZARAZ
od razu po obejrzeniu krótkiego wideo możesz przeprowadzić wizytę z zastosowaniem omówionej i zobrazowanej metody

✅ podglądanie ekspertki po fachu przy pracy
dzięki czemu widzisz, jak naprawdę pracuję!

✅ omówienie tematów w jasnych PDF-ach
wolisz czytać niż oglądać? Omówienie dialogów i techniki znajdziesz też w dołączonym PDF-ie

✅ moja wiedza i doświadczenie w skompresowanej formie
w kilka minut poznasz i wdrożysz techniki, które studiowałam latami!

✅ pierwszy taki produkt na rynku
co jest przełomem, który pozwoli Ci wyprzedzić konkurencję

✅ dożywotni dostęp do użytku prywatnego
nawet za 5 lat możesz wrócić na te 3 min 15 s do filmików, by odświeżyć sobie technikę!

✅ wzbogacenie wykładów i szkoleń z psychodietetyki o konkretne narzędzia
dzięki czemu Twoje zajęcia się wyróżniają, a studenci i kursanci dostają to, po co przyszli: konkret!

✅ 14-dniowa gwarancja satysfakcji albo zwrot pieniędzy
nie ryzykujesz ani złotówki!!!

 

A to nie wszystko!
Podczas nagrywania scenek do „Narzędziownika”, Justyna, aktorka, która na filmach odgrywała rolę mojej pacjentki, powiedziała, że sama ma pewien problem, z którym nie może sobie poradzić – brak czasu na jedzenie.

W ten całkowicie spontaniczny sposób, bez scenariusza, na totalnego „żywca” do „Narzędziownika” doszedł dodatek – BONUS z…

aż 18-minutowym nagraniem prawdziwej sesji opartej na dialogu motywującym.

To video ma ogromną wartość, bo całkowicie spina 5 problemów i techniki dialogu motywującego, które przedstawiam na przykładach i omawiam.


To prawdziwe przyjrzenie się mojej pracy jak przez dziurkę od klucza, moja 18-minutowa konsultacja 1:1 z klientką.

 NARZĘDZIOWNIK, czyli aż 5 problemów omówionych na 8 błyskawicznych filmikach trwających od 1 do 6 minut
Kupisz w cenie 299 zł

DODATKOWĄ AŻ 18-minutowa SCENKĘ Z PRAWDZIWEJ SESJI TERAPEUTYCZNEJ możesz dokupić zaraz po wykupieniu „Narzędziownika” w cenie 199 zł
(do użytku prywatnego)

 

Tak, nic mi się nie pomyliło. To są naprawdę śmieszne pieniądze za 8 rozwiązań 5 problemów i nagranie prawdziwej rozmowy z pacjentką! W offline musiałabyś za to zapłacić FORTUNĘ!!! A dzięki tej wyjątkowej formie „Narzędziownik” z bonusem kosztuje tyle, ile 1 para porządnych dżinsów.

 

Innymi słowy:
inwestycja w „Narzędziownik”

zwróci Ci się OD RAZU

Jestem tego pewna, bo te metody w nim zawarte z sukcesem wykorzystuję w swoim gabinecie i wiem, jak działają (w scence bonusowej Ty też to zobaczysz jak na dłoni!). Wystarczy, że wdrożysz przedstawione w nim sposoby na pierwszej konsultacji, na której spotkasz się z problemem, a pacjent… wróci na kolejną, będzie usatysfakcjonowany, poleci Cię kolejnym osobom, zapełni Twój kajet na długie tygodnie, miesiące do przodu…

Ba, także jeśli jesteś wykładowczynią, to wykorzystanie ich w czasie zajęć na studiach sprawia, że są one interesujące, konkretne, konkurencyjne – co przekłada się na Twoje wyniki i sukces akademicki.

Szczerze mówiąc, „Narzędziownik” zwraca się tak szybko, że trudno mi tu mówić o jakimkolwiek koszcie.

Nic nie ryzykujesz i
dostajesz konkret, który wprowadzasz w życie i natychmiast poprawiasz swoją pracę, dzięki czemu
zarabiasz.

Teraz pozostaje Ci kliknąć w przycisk poniżej i otrzymać dostęp do „Narzędziownika”:


To nie jest oferta dla każdego...

Jeśli jesteś po studiach psychodietetycznych, znasz metody dialogu motywującego i nigdy nie spotkałaś się z trudnościami w pracy z pacjentem, to NIE KUPUJ „Narzędziownika”. ❌

Jeżeli nigdy nie interesowało Cię, jak pracują koledzy i koleżanki po fachu, w ogóle nie chcesz zaglądać do ich gabinetów, a superwizja brzmi dla Ciebie jak coś wydumanego – NIE KUPUJ „Narzędziownika”. ❌

Jeśli nie pracujesz w modelu konsultacyjnym i nawet Ci to przez myśl nie przechodzi – NIE KUPUJ „Narzędziownika”. ❌

Jeśli jesteś wykładowczynią akademicką lub szkoleniowcem psychodietetyki, która ma swój stały sprawdzony program zajęć, dzięki któremu otrzymuje same pozytywne oceny pracy, studenci „zabijają się” za obecność na Twoich zajęciach, a uczelnie, firmy i instytucje „biją się” o kontrakt z Tobą – NIE KUPUJ „Narzędziownika”. ❌

Nie spełni on Twoich oczekiwań.

„Narzędziownik” jest dla osób, które:

✅ chcą się nauczyć psychodietetycznych metod pracy w gabinecie

✅ chcą zobaczyć, jak w praktyce wygląda dialog motywujący

✅ chcą szybkich efektów

✅ chcą wzbogacić zajęcia i szkolenia psychodietetyczne o konkretny materiał do pracy

✅ chcą podręcznych, łatwo dostępnych metod do wdrożenia OD ZARAZ

✅ chcą poprawić jakość swojej pracy i satysfakcji z niej

✅ chcą znowu czerpać radość z pracy

✅ chcą z uśmiechem wracać po pracy do domu

Możesz albo…

…stać w miejscu i czekać na to, aż samo się wszystko ułoży (spoiler: samo nic się nie zmieni), patrzeć, jak rozwija się konkurencja i tracić pacjentów oraz serce do pracy, która była Twoim marzeniem, pogrążać się w negatywnych myślach i z fałszywym uśmiechem odpowiadać na pytania znajomych o to, jak tam w pracy, mając ochotę zapaść się pod ziemię

ALBO…

…podejrzeć mnie przy pracy, wyprzedzić konkurencję w podejściu i metodach pracy, działać skutecznie, pomagać realnie pacjentom, o których myślałaś, że nie ma opcji, by im pomóc, z radością odpowiadać na pytania, jak tam w pracy, bo jesteś spełniona jako dietetyczka, i to widać.

To czas na Twoją decyzję.
Które „albo” wybierzesz?

Wybierz licencję dla siebie:

Popularne

NARZĘDZIOWNIK LICENCJA PRYWATNA

✔️ dożywotni dostęp do nagrań

✔️ 5 scenek wideo z omówieniem o średniej długości trwania 3 min 15 s

✔️ PDF przewodnik po Narzędziowniku i wsparcie krok po kroku

✔️ 14-dniowa gwarancja satysfakcji albo zwrot pieniędzy

299,00 zł
Popularne

NARZĘDZIOWNIK LICENCJA PUBLICZNA

✔️ roczny dostęp do nagrań

✔️ możliwość wykorzystania w pracy wykładowej

✔️ możliwość wykorzystania na szkoleniach, kursach, warsztatach

✔️ 5 scenek wideo z omówieniem o średniej długości trwania 3 min 15 s

✔️ PDF przewodnik po Narzędziowniku i wsparcie krok po kroku

✔️ BONUSOWA 18-minutowa SCENKA: nagranie prawdziwej rozmowy z pacjentką z zastosowaniem technik psychodietetycznych

✔️ 14-dniowa gwarancja satysfakcji albo zwrot pieniędzy

997,00 zł

FAQ

 • Dostęp do „Narzędziownika” otrzymujesz natychmiast po wykupieniu, wiadomość o sposobie logowania otrzymasz na adres mailowy, który podasz przy zakupie. Całość (PDF-y i wideo) dostępne będą na bezpiecznej platformie.

 • Dowolną wybraną przez Ciebie formą płatności: BLIK-iem, przelewem, kartą – Ty wybierasz. WAŻNE: możesz także skorzystać z płatności ratalnej! W tym celu wybierz przy dokonywaniu formy płatności opcję „Alior Raty” lub „Raty PKO”

 • Oczywiście, wystawiam rachunki. Rachunek generowany jest automatycznie przy zakupie, wystarczy, że zaznaczysz okienko „chcę dostać fakturę” i uzupełnisz dane.

 • To po prostu napiszesz do mnie i oddam Ci pieniądze. Masz na to aż 14 dni! Nic nie ryzykujesz, a ja nie traktuję tego jako policzek. Ot, to nie dla Ciebie, rozumiem 🙂

 • Wiedza w „Narzędziowniku” podana jest w taki sposób, że możesz ją zacząć wdrażać NATYCHMIAST po obejrzeniu scenki. Scenki trwają od 1 do 5,5 minuty. Zajmie Ci to więc dosłownie parę chwil. Tylko do Ciebie zależy, kiedy zaczniesz stosować techniki zawarte w wideo. Ja polecam od pierwszej konsultacji. Te metody to life-changer 🙂

 • Tak, ten produkt jest dla Ciebie idealny. Zamiast wydawać duże pieniądze na szkolenia, kursy i studia podyplomowe, możesz zacząć od „Narzędziwonika”, z którym natychmiast wdrożysz potrzebne narzędzia bez głębokiego studiowania merytoryki. Jeśli uznasz, że to jest sposób, w który chcesz pracować – wtedy przyjdzie czas na pogłębianie wiedzy 🙂

 • Oczywiście, wystarczy, że wykupisz dostęp do licencji publicznej. Wówczas możesz bez przeszkód prezentować nagrania i przesyłać PDF-y swoim kursantom, studentom, słuchaczom studiów podyplomowych. Taką licencję otrzymujesz na 12 miesięcy od momentu zakupu. I jeszcze coś – to świetnie, że zależy Ci na warsztatowym wyszkoleniu studentów, gratuluję! 🙂

 • Zdecydowanie TAK! Nigdzie w internecie nie znajdziesz nagranych przykładów rozmów z pacjentami dietetycznymi z wykorzystaniem technik, o których mówię. To co innego czytać o danym narzędziu w podręczniku i analizować opis rozmowy, a co innego zobaczyć kogoś przy pracy. Tylko z „Narzędziownikiem” podejrzysz to jak w praktyce wykorzystywać dane narzędzie.

 • A jeżeli nasuwa Ci się jakiekolwiek inne pytanie – napisz do mnie maila na adres: kontakt@ninawojtyra.pl . Z chęcią Ci odpowiem 🙂

facebook instagram pinterest twitter youtube linkedin tiktok twitch spotify website search menu close arrow-v1 arrow-v2 arrow-v3 arrow-v4 arrow-v5 arrow-v5 contrast letter shopping-cart