VITANINA – więcej niż dietetyka

 

Community

Dołącz do pełnej wsparcia, wiedzy i energii społeczności dietetyków i dietetyczek.

Otrzymaj dostęp do bezpłatnych materiałów edukacyjnych, szkoleń, i nowinek ze świata dietetyki i promocji zdrowia.

 

Zapraszam Cię do tworzonej przeze mnie społeczności!

Czy jesteś w dobrym miejscu? Na pewno, jeśli:

  • Chcesz rozwijać się w zawodzie i poznawać innych specjalistów, z którymi możesz współpracować, a nie konkurować
  • Zależy Ci na rzetelnej wiedzy i informacjach ze świata nauk o zdrowiu
  • Chcesz być na bieżąco z tym, co dzieje się dookoła, opowiedzieć o tym, co tworzysz, zaprosić innych dietetyków do udziału w Twoich wydarzeniach, lub dowiedzieć się o wydarzeniach, które są cenne dla Twojego własnego rozwoju.

Jak możesz się rozwijać?

We wszelkich moich działaniach stawiam na współpracę i wymianę wiedzy. Dlatego miejsce, do którego Cię zapraszam jest otwarte na Ciebie i Twoje pomysły.

Co konkretnie będzie się działo?

Co dwa tygodnie wyślę do Ciebie newsletter, w którym zbiorę:

  • najciekawsze wydarzenia – webinary, konferencje, szkolenia
  • polecę Ci godną uwagi literaturę specjalistyczną
  • podzielę się z Tobą swoją wiedzą – w bezpłatnych artykułach, szkoleniach online, czy podcastach.

Jak możesz korzystać?

Wolisz być odbiorcą? Super! W takim razie co dwa tygodnie odbierz ode mnie newsletter i dowiedz się, co ciekawego dzieje się dookoła 🙂

Chcesz się zaangażować?

Super! Jeśli sama coś tworzysz, organizujesz webinar, szkolenie, chcesz się podzielić wnioskami po fajnej konferencji – napisz do mnie, a ja podzielę się Twoja informacją z odbiorcami w naszej społeczności 🙂

Fajnie? Ja myślę! Wskakuj!

Produkt

Zapisz się, by otrzymywać wiadomości 🙂

 

Community

Kim jestem i dlaczego to robię

Nazywam się Nina Wojtyra, jestem dietetyczką, psychodietetyczką, edukatorką żywieniową, terapeutką karmienia, specjalistką zdrowia publicznego.

Na codzień prowadzę swoją poradnię żywieniową, wykładam na studiach podyplomowych „Psychodietetyka” na Uniwersytecie SWPS w Warszawie i WSB w Gdańsku, prowadzę własne, autorskie szkolenia dla dietetyków.

W zawodzie pracuję od 2005 roku. Cały czas praktykując w gabinecie, rozwijałam się także na innych polach: pracując jako wykładowca akademicki, edukatorka żywieniowa, pełniąc funkcję Prezeski Stowarzyszenia Edukatorów Żywieniowych „Zdrowo Jemy, Zdrowo Rośniemy”, czy współtworząc rekomendacje żywieniowe dla polskich żłobków. Zdobywałam też wiedzę z innych, niż dietetyka zagadnień, jak zarządzanie, marketing, terapia karmienia, psychologia, coachning, marketing internetowy, growth hacking.

Dzisiaj zdobytą wiedzą i doświadczeniem chętnie dzielę się z innymi, bo wierzę, że w zawodzie dietetyka współpraca i jest szczególnie ważna. Jesteśmy szczególnym zawodem medycznym – nieuregulowanym, działającym głównie na rynku prywatnym, co tworzy atmosferę konkurencji i współzawodnictwa. A ja wierzę, że możemy grać do jednej bramki, czerpać od siebie, uczyć się wzajemnie od siebie.

Jeśli to o czym mówię, jest Ci bliskie i taki właśnie świat – wzajemnej współpracy jest tym, co chcesz współtworzyć, to serdecznie Cię do niego zapraszam 🙂

Produkt

Dołącz do nas od razu 🙂

 

Community

facebook instagram pinterest twitter youtube linkedin tiktok twitch spotify website search menu close arrow-v1 arrow-v2 arrow-v3 arrow-v4 arrow-v5 arrow-v5 contrast letter shopping-cart