CZY TY TEŻ:

  • Pracujesz z rodzinami, w których są bardzo różne potrzeby żywieniowe i nie zawsze wiesz, jak sobie z tym poradzić? Tata buduje masę, mama ma hashimoto, a dziecko odmawia jedzenia?
  • Nie wiesz, jak wycenić taką usługę – konsultacja jest jedna, ale praca podwójna, potrójna, a może nawet poczwórna?
  • Masz dość pracy z jadłospisami i chętnie poznasz skuteczne techniki pracy z rodziną bez konieczności ich rozpisywania?
  • Potrzebujesz poukładać swój proces pracy terapeutycznej, by wiedzieć, dokąd właściwie zmierzasz z pacjentem?

Jeśli wciąż czytasz tę stronę, to znaczy, że na co najmniej jedno z tych pytań odpowiedziałaś TAK



W TAKIM RAZIE ZAPRASZAM CIĘ NA CERTYFIKOWANE SZOLENIE!

Produkt

Jeśli pracujesz z dziećmi, to jest to dla Ciebie oczywiste, że potrzebujesz narzędzi do pracy z całymi rodzinami.

To dorośli mają decydujący wpływ na to, jak przebiegnie proces terapii żywieniowej Twojego pacjenta. Dlatego musisz z nimi współpracować.

Jeśli kierujesz swoją ofertę do osób dorosłych – Ci ludzie nie są osamotnionymi wyspami. W ich życiu albo już są, albo pojawią się ludzie, którzy będą potrzebowali Twojego wsparcia, lub którzy mają realny wpływ na to, jak Twój pacjent radzi sobie ze zmianą.

To zasób, który możesz wykorzystać we współpracy z Twoim Klientem, albo możesz go… zmarnować, nie wiedząc zupełnie, jak pracować z rodzinami.

Zatem jeśli chcesz skutecznie pomagać, musisz wiedzieć, jak pracować z rodzinami. I jeśli jesteś już na etapie, w którym rozumiesz, że jest to po prostu konieczność – to moje szkolenie jest dla Ciebie.

JAKIE ZAGADNIENIA PORUSZYMY?

Produkt

✅Specyfika pracy z rodziną – jak pracować, kiedy pod Twoją opieką jest kilka osób, a nie jedna, a każda z nich ma inne potrzeby?

✅Specyfika pracy z rodzicami – kiedy za efekty u dziecka odpowiadają dorośli i jak sobie z tym radzić?

✅Czerwone flagi i punkty zapalne w opiece nad małym dzieckiem – co robić, gdy widzisz zachowania przemocowe?

✅Punkt startowy – od czego zacząć, by współpraca między Tobą a Twoimi Klientami dobrze się ułożyła

✅Zasady współpracy z rodziną – jak je określić, czego wymagać, jak to zakomunikować, by po drodze nie okazało się, że każdy jest w innym punkcie

✅Potrzeby żywieniowe – jak znaleźć punkty styku w rodzinie? Kiedy dziecko nie je warzyw, mama ma insulinoopornośc, a tata buduje rzeźbę? Jak im pomóc, by nie spędzali całych dni przy garach?

✅Jak pracować bez jadłospisów za to z efektami?

✅Jak zaplanować cały proces? Z kim chcesz się widzieć na konsultacjach, a z kim nie? Jaka częstotliwość spotkań daje najlepsze efekty, jak długo powinno trwać Twoje wsparcie?

✅Narzędzia do pracy z Klientami – psychodietetyczne, organizacyjne, żywieniowe.


Jak widzisz tematyka szkolenia jest obszerna, dlatego podzieliłam je na 3 moduły:

Moduł 1 – organizacyjno-biznesowy

POZNASZ:

  1. Modele współpracy z rodziną – możliwe formy współpracy z rodzinami. Jak przyciągnąć ludzi do siebie i swojej poradni, jakie usługi i produkty zaproponować
  2. Pakiety konsultacyjne – wycena usług świadczonych dla rodzin – jak konstruować pakiety cenowe, jak to ogłaszać
  3. Kontrakt, czyli jak pracować z rodzinami? W każdej współpracy zasady są ważne. W pracy z rodziną szczególnie. Twoi pacjenci wysyłają Ci zdjęcia posiłków na Messengerze? Wyobraź sobie, że dostajesz ich 5 x tyle tylko od 1 rodziny 😉 Dlatego ważne są Twoje granice i zasady współpracy
  4. Biznesowy potencjał pracy z rodziną

Moduł 2 – praktyczny

POZNASZ:

  1. Zaczynamy współpracę – punkt startowy. Wyobraź sobie, że przychodzi do Ciebie para. Ona jest gotowa na zmiany, on uważa, że wszystko jest dobrze, a ona przesadza. I jak pracować z takimi ludźmi?
  2. Specyfika pracy z rodziną – rodzina to system i to właśnie z systemem będziesz pracować, jakie pułapki na Ciebie czyhają?
  3. Specyfika pracy z rodzicami – wielu specjalistów boi się pracować z dziećmi, właśnie dlatego, że tak naprawdę oznacza to pracę z rodzicami, którzy mają największy wpływ na to, jak przebiegnie terapia. Dlatego musisz wiedzieć, z kim masz do czynienia w gabinecie – poznasz style rodzicielskich zachowań i dowiesz się, co z nich wynika 🙂
  4. Czerwone flagi – kiedy w rodzinie pojawia się przemoc
  5. Zasady współpracy z rodziną – jak je określić, czego wymagać, jak to zakomunikować, by po drodze nie okazało się, że każdy jest w innym punkcie
  6. Zalecenia żywieniowe dla rodziny i ich ustalanie

Moduł 3 – narzędziowy

DOWIESZ SIĘ:

  1. Schematy ćwiczeń dla rodziców
  2. Przykłady zabaw terapeutycznych z dziećmi
  3. Narzędzia zaczerpnięte z podejścia poznawczo-behawioralnego, które sprawdzą się w pracy z rodziną
  4. Narzędzia do pracy psychodietetycznej z dzieckiem

 

497 zł

[Szkolenie] Rodzina u dietetyka

Pracujesz z rodzinami? To szkolenie dla Ciebie!

Tak, zakres szkolenia jest szeroki, dlatego potrwa ono od 9.00 do 14.00 i jest prowadzone na żywo.

Każdy uczestnik szkolenia otrzyma imienny certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu „Rodzina u dietetyka”. Vitanina sp. z o.o. realizująca szkolenie wpisana jest do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod nr 2.14/00413/2022.

Kto poprowadzi szkolenie:

Autor

Nina Wojtyra: założycielka marki Vitanina, i Centrum Edukacji Dietetyki Integratywnej; dietetyczka, psychodietetyczka, edukatorka żywieniowa, terapeutka karmienia, praktyczka dialogu motywującego.

Od 2005 roku prowadzi własną poradnię żywieniową, w której pracuje z rodzinami, rodzicami małych dzieci, pomagając znaleźć rozwiązanie problemów z karmieniem dzieci.

Wykładowczyni Uniwersytetu SWPS w Warszawie, współzałożycielka marki Konferencja Psychodietetyki, współautorka rekomendacji żywieniowych dla polskich żłobków.

facebook instagram pinterest twitter youtube linkedin tiktok twitch spotify website search menu close arrow-v1 arrow-v2 arrow-v3 arrow-v4 arrow-v5 arrow-v5 arrow-left-short arrow-right-short arrow-right-long check contrast letter shopping-cart shopping-cart2