WIELKA PREMIERA 20.04.2023. LAUNCH „NARZĘDZIOWNIKA” 

Już niedługo, 20.04 premierę będzie miało najnowsze narzędzie, które natychmiast podniesie jakość i efektywność Twojej pracy w gabinecie – “Narzędziownik”.

„Narzędziownik” to rewolucja w podejściu do pracy z pacjentem i dzielenia się wiedzą ekspercką z kolegami po fachu. Premiera takiego (nomen omen) narzędzia musi być z pompą. I będzie!

W CZWARTEK 20.04 odbędzie się bezpłatne szkolenie online „Suma strachów dietetyka: 5 gabinetowych błędów, które przyprawiają Cię o dreszcze. Czy istnieją proste rozwiązania?” podczas którego rozprawię się z gabinetowymi demonami i pokażę światu po raz pierwszy „Narzędziownik”.

Dla kogo jest to narzędzie?

Odpowiedz sobie na tych kilka pytań i jeśli choć jedno z nich jest o Tobie – koniecznie czytaj dalej.

 1.  Czy kiedykolwiek czułaś, że klient/pacjent miga się od wizyt kontrolnych, ignoruje Cię i stara się uniknąć spotkania? TAK / NIE

 2.  Czy masz poczucie, że pacjent uważa, że wie lepiej od Ciebie, co mu pomoże, i w zasadzie to nie wiesz, po co do Ciebie przyszedł? TAK / NIE

 3.  Czy kiedykolwiek podczas wizyty poczułaś, że pacjent po prostu Cię oszukuje, i nie miałaś pojęcia, co z tym zrobić? TAK / NIE

 4.  Czy nie wiesz, jak radzić sobie z pacjentem, który chce mieć natychmiastowe rozwiązania, szybkie efekty i nie przyjmuje do siebie wiadomości, że praca ze zmianą diety to proces? TAK / NIE

 5.  Czy czasem trudno Ci wyciągnąć z pacjenta, po co do Ciebie przyszedł, czy zrozumieć, jaki jest jego cel? TAK / NIE

Masz choć jedno TAK? Założę się, że jak 72% dietetyków, z którymi rozmawiałam spotkałaś się choć jeden raz z jedną z tych trudności.

Dlatego z czystym sumieniem informuję Cię, że…

NIE JESTEŚ SAMA!

Dietetycy, których poprosiłam o wypełnienie ankiety i którzy podzielili się ze mną swoimi obawami, pytali mnie wprost:

➡️ Dlaczego tak się dzieje, że wykładamy się na prostych rzeczach?
➡️ Dlaczego cała wiedza o żywieniu, którą zdobyliśmy na studiach okazuje się nieskuteczna w zderzeniu z gabinetową rzeczywistością?
➡️ Dlaczego zamiast czuć wdzięczność, pacjenci wręcz przestają odbierać od nas telefony i nie pojawiają się na wyznaczonych wizytach?
➡️ Dlaczego, mimo całego naszego zaangażowania i dobrych chęci – cała terapia rozbija się o zwykłe życiowe wyboje, typu brak czasu, brak chęci, czy niechęć do wdrażania proponowanych rozwiązań?

Ja wiem dlaczego.

I opowiem o tym już 20.04 na webinarze pt.: „Suma strachów dietetyka: 5 gabinetowych trudności przyprawiających Cię o dreszcze. Czy istnieją proste rozwiązania?”

To szkolenie odbędzie się już 20.04.2023 o godzinie 19.00
i udział w nim jest bezpłatny!

Szkolenie jest bezpłatne, jeśli jesteś z nami na żywo.  Jeśli już dzisiaj masz wątpliwości, czy uda Ci się obejrzeć go w całości w wyznaczonym terminie lub czujesz, że po prostu chcesz mieć dostęp na stałe – nie ma problemu, możesz wykupić stały dostęp za jedyne 19,99 zł. To mniej niż 4 pomidory, więc chyba dobry deal, co nie?

W trakcie webinaru podzielę się z Tobą:

  1. Moim prawie 20-letnim doświadczeniem w pracy w gabinecie dietetycznym
  2. Praktyczną wiedzą psychodietetyczną
  3. Dam Ci jasne wskazówki dotyczące tego, jak prowadzić pacjenta, by czuł się zaopiekowany w czasie terapii i polecał Twoje usługi kolejnym osobom
  4. Przedstawię Ci „Narzędziownik” – coś, co spowoduje, że Twoja praca w gabinecie natychmiast zyska na jakości!

Kim jestem?

Autor

Nazywam się Nina Wojtyra. Od 2005 roku prowadzę własną poradnię dietetyczną, co oznacza, że nie stać mnie na uciekających Klientów.

Twardą wiedzę z zakresu dietetyki klinicznej integruję z innymi dziedzinami. Czerpię z promocji zdrowia, zdrowia publicznego, edukacji żywieniowej, psychodietetyki, dialogu motywującego, zarządzania, terapii karmienia, tak by jak najlepiej pomagać moim Klientom.

Możesz mnie znać z Uniwersytetu SWPS, gdzie wykładam na psychodietetyce, Wyższej Szkoły Bankowej, gdzie przez kilka lat wykładałam także na psychodietetyce, Konferencji Psychodietetyki, którą współorganizuję, Stowarzyszenia Edukatorów Żywieniowych “Zdrowo Jemy, Zdrowo Rośniemy”, którego byłam prezeską, rekomendacji żywieniowych dla polskich żłobków, których jestem współautorką, a przede wszystkim z moich autorskich szkoleń, warsztatów i programów realizowanych pod marką Vitanina. 

 

 Zapraszam Cię do udziału w webinarze! 

Pamiętaj: 20.04.2023, godzina 19:00, spotykamy się, by rozbroić strachy dietetyka!

Bądź ze mną koniecznie!

 

facebook instagram pinterest twitter youtube linkedin tiktok twitch spotify website search menu close arrow-v1 arrow-v2 arrow-v3 arrow-v4 arrow-v5 arrow-v5 contrast letter shopping-cart